Tel.: +421 2 654 402 72 | Email: info@rovnezuby.sk

Invisalign – Neviditeľné rovnanie zubov

  • Neviditeľné rovnanie zubov
    Invisalign logo

NEVIDITEĽNÝ STROJČEK

Systém Invisalign® je takmer neviditeľný spôsob rovnania zubov vhodný pre dospelých, teenagerov aj pre deti, ktorý od roku 1998 využilo viac ako 5 000 000 pacientov. Vyrovnávanie zubov prebieha pomocou série priehľadných tenkých fólii (alignerov), ktoré je možné pri jedle alebo čistení zubov snímať.


Priebeh liečby

Doprajte si krásny úsmev

Kontakt

CLINCHECK PRO

3D VIRTUÁLNE PLNÁNOVANIE

Softvér ClinCheck Pro je nástroj na 3D virtuálne plánovanie ortodontickej liečby. Umožňuje nám presné rozplánovanie pohybov zubov, vďaka čomu sme schopní liečbu realizovať veľmi efektívne. Pacient tak môže vidieť nielen finálny výsledok plánovanej liečby, ale aj celý jej priebeh.

ACCELEDENT®

Zefektívnenie a urýchlenie liečby s Invisalign

AcceleDent® je prístroj využívajúci SoftPulse technológiu. Na základe určitej sily a frekvencie vibrácií stimuluje kostné bunky k vyššej aktivite. Dokáže skrátiť priebeh ortodontickej liečby až na polovicu.

ORTHOPULSE®

Svetlom urýchlená ortodoncia

OrthoPulse® slúži na urýchlenie ortodontickej liečby. Využíva princíp fotobiomodulácie (nízkoenergetické svetelné impulzy) na stimuláciu kosti obklopujúcu korene zubov. Dokáže skrátiť priebeh ortodontickej liečby až o 60%.

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.